FAQ

Dlaczego plastrypodnoszacebiust.pl?

Biustonosze ByeBra są wykonane z przezroczystego, odpornego na wodę, hipoalergicznego, przylegającego materiału, który czyni je wyjątkowymi w porównaniu z innymi, występującymi na rynku. Biustonosze ByeBra umieszcza się na górnej części piersi a nie pod, dzięki czemu podnoszą luźną skórę i unoszą brodawki dla bardziej naturalnego, młodzieńczego wyglądu. Dzięki ByeBra będziesz nosić biustonosz bez ramiączek bez obaw i unikniesz obciążania ramion. Biustonosze ByeBra są doskonałe pod sukienki, kostiumy kąpielowe, koszulki bez ramiączek lub z odkrytymi plecami.

Czy po usunięciu biustonosza piersi powrócą do tej samej pozycji w jakiej były przed jego nałożeniem?

Tak, piersi wrócą do tej samej pozycji.

Czy samoprzylepny biustonosz może być używany wielokrotnie?

Nie, nie może. Jest to technicznie niemożliwe. Po jednokrotnym użyciu nie będzie się już trzymał jak powinien.

Nie jestem w stanie usunąć dolnej powłoki. Co robię źle?

Żeby uniknąć przerwania się papieru ostrożnie odklej jego dolną część wzdłuż cięcia.

Czy samoprzylepne biustonosze są widoczne pod ubraniem?

Nie, są zrobione z bardzo miękkiego materiału, niewidocznego pod ubraniem.

Jak mogę odkleić samoprzylepny biustonosz – czy to boli?

Jeśli usuniesz go celowo, to nie boli. Nigdy nie należy zrywać go szybko za jednym pociągnięciem -to nie jest zwykły plaster. Zacznij od brzegu z którejkolwiek strony samoprzylepnego biustonosza i odklej go delikatnie. To bardzo proste i nie jest nieprzyjemne. Po prostu rób to  powoli, delikatnie i ostrożnie.

Jak długo mogę mieć samoprzylepny biustonosz na moich piersiach?

Należy pamiętać, że większość podobnych produktów dostępnych w internecie to chińskie podróbki wykonane z materiałów niskiej jakości. Biustonosz ByBra  jest przetestowany dermatologicznie i może być używany do 8 godzin.

Czy mogę wziąć kąpiel z samoprzylepnym biustonoszem?

Tak, i nie tylko. Samoprzylepny biustonosz został nawet przetestowany w saunie. Trzyma się doskonale.

Co to za kwiatki w opakowaniu?

Jeśli nosisz samoprzylepny biustonosz Twoje sutki mogą się odróżniać pod ubraniem. Jeśli nie masz na sobie biustonosza, efekt ten może jest czasami niepożądany. Dlatego w każdym opakowaniu znajdziesz, bezpłatnie, wysokiej jakości kwiatki z delikatnej tkaniny, służące do zakrycia sutków.

Plaster na skórze robi zmarszczki, czy to normalne?

Tak, to jest zupełnie normalne, a nawet konieczne. Samoprzylepny biustonosz unoszący piersi zasadniczo symuluje modelowanie piersi podczas chirurgii plastycznej. Podczas zabiegu chirurgicznego skóra jest usuwana powyżej otoczki sutka.

Czy samoprzylepny biustonosz może spaść?

Może, jeśli masz tłustą lub wilgotną skórę. Jeśli Twój samoprzylepny biustonosz nie był właściwie przyklejony, będzie się trzymać tylko przez chwilę, ale jeśli po aplikacji będzie się trzymał przez pierwsze kilka minut, już nie odpadnie.

Przed aplikacją należy unikać wszystkich kremów i innych kosmetyków, Twoje piersi powinny być całkowicie suche! Unikaj kąpieli w wannie lub prysznica tuż po nałożeniu samoprzylepnego biustonosza. Nawet jeśli Twoja skóra wydaje Ci się sucha, jeśli nie jest 100% sucha, biustonosz nie będzie się trzymał jak powinien. Ten sam efekt może wystąpić przy poceniu się skóry.

Naklejka spadła - dlaczego?

Przed aplikacją należy unikać wszystkich kremów i innych kosmetyków, Twoje piersi powinny być całkowicie suche! Unikaj kąpieli w wannie lub prysznica tuż po nałożeniu samoprzylepnego biustonosza. Nawet jeśli Twoja skóra wydaje Ci się sucha, jeśli nie jest 100% sucha, biustonosz nie będzie się trzymał jak powinien. Ten sam efekt może wystąpić przy poceniu się skóry.

Czy noszenie samoprzylepnych biustonoszy jest niewygodne?

Samoprzylepne biustonosze z plastrypodnoszacebiust.pl składają się z termo-poliuretanu, który jest bardzo elastyczny, miękki i przyjmuje temperaturę Waszego ciała – dzięki temu są bardzo wygodne.

Czy samoprzylepne biustonosze są szkodliwe dla zdrowia?

Zdecydowanie nie. Produkt ten został w pełni przetestowany w ramach następujących badań chemicznych: oznaczanie odcieków pH we włókninie, określenie wolnego i hydrolizowanego formaldehydu, identyfikacja tworzyw sztucznych, test cytotoksyczności, test określający tolerancję skóry. Przedmiotem oceny było określenie ewentualnych negatywnych skutków wywoływanych przez materiały biologiczne w kontakcie ze skórą.  Wniosek z badań: materiały wykorzystane w produkcie są  bezpieczne (w ramach przeprowadzonych testów) dla ludzkiego zdrowia z  uwzględnieniem kontaktu ze skórą.