Plastry bye bra unoszące biust

Bye Bra jest liderem na europejskim rynku plastrów unoszących biust. Podobnie, jak inne produkty dostępne w naszym serwisie, także i plastry Bye Bra spełniają wszystkie wymogi i standardy jakościowe Unii Europejskiej, a także zostały przetestowane przez niezależne laboratoria pod kątem ich jakości. Plastry Bye Bra produkowane są w Holandii w oparciu o dysponującą atestem medycznym taśmę samoprzylepną firmy 3M , światowego lidera rynku klejów medycznych.

Nie pomyl Bye Bra z chińskimi plastrami unoszącymi biust dostępnymi w serwisach internetowych pokroju Amazon lub Ebay, jako że te podróbki zawierają substancje rakotwórcze, których stosowanie zostało zabronione przez ustawodawstwo Wielkiej Brytanii, a które mogą wywoływać uszkodzenia skóry.

bye bra

Bye Bra to drugiej generacji plastry unoszące biust. Dostępne są w rozmiarach miseczek aż do F+, cechują się znakomitą jakością, łatwością użycia oraz obecnością różnego rodzaju osłonek na sutki. Bye Bra jest prostym rozwiązaniem pozwalającym szybko i łatwo poprawić kształt biustu bez konieczności uciekania się do zabiegów chirurgicznych, czy nawet stanika! Bye Bra pozwala łatwo i skutecznie unieść biust. Plastry Bye Bra dostępne są w rozmiarach miseczek A-C, D-F oraz F+.

Unikalna taśma samoprzylepna firmy 3M wykorzystywana między innymi w szpitalach, w odróżnieniu od licznych podróbek, jest w pełni bezpieczna oraz zapewnia idealne podniesienie biustu. Ten stanik bez pasków może w łatwy i skuteczny sposób unieść biust. Bye Bra także nieznacznie poprawia jędrność piersi. Wprawdzie wciąż mogą one swobodnie przemieszczać się pod ubraniem, ale Bye Bra ogranicza ich nadmierny zakres ruchów.

Jeśli chciałabyś się dowiedzieć, jak należy używać Bye Bra, zapoznaj się z materiałem wideo dostępnym w naszym serwisie internetowym.

PLASTRY BYE BRA POD UBRANIE

Bye Bra oferuje także plaster pod ubranie. Jest to produkt o podobnym zastosowaniu co typowa taśma maskująca pod odzieżą. Być może zastanawiasz się, do czego taki plaster może być przydatny? Jak zapewne wiesz, niektóre sukienki mogą odsłonić fragment stanika lub zbyt dużo ciała jeśli się rozchylą. Plastry  Bye Bra dają Ci pewność, że możesz swobodnie nosić swoją pozbawioną pleców suknię nie przejmując się potencjalnymi wpadkami. Plastry Bye Bra pod ubranie to odpowiednio zaprojektowane dyskretne taśmy, które mają na celu uniemożliwić niechciane odsłanianie ciała lub bielizny podczas schylania się lub innych gestów. Plastry te można wykorzystać także do utrzymania ubrania w odpowiednich miejscach. Taśmy są wyjątkowo łatwe w zastosowaniu pod sukienką lub bluzką, a po usunięciu warstwy ochronnej można także użyć ich bezpośrednio na skórę oraz na ubranie.

Plastry Bye Bra pod ubranie wykonane są z taśmy samoprzylepnej firmy 3M. Mają one rozmiar 23 na 82 mm, są więc znacznie szersze oraz dłuższe od typowych plastrów spotykanych na rynku. Są one także niezwykle użyteczne, ponieważ spełniają swoją rolę przez całą noc, co nie jest możliwe w przypadku zwykłych, cienkich taśm.